MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 6558603
*
nr 655 8603
Stolar
10 st, intarsia
Utrop:
3.000 kr
Såld:
6.300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 6 september 2010
kl 16:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
4/9 17:26:54
1
6.200 kr
4/9 23:06:52
2
3.100 kr
4/9 23:07:45
2
3.300 kr
4/9 23:08:31
2
3.600 kr
4/9 23:11:09
2
3.900 kr
4/9 23:12:39
2
4.100 kr
4/9 23:14:17
2
4.600 kr
4/9 23:15:32
2
5.000 kr
4/9 23:16:40
2
5.500 kr
4/9 23:17:48
2
6.000 kr
4/9 23:19:26
2
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: intarsia karmstol karmstolar stol stolar träinläggningar
-
2041 Akvarell
Aina Larsson (f. 1935), Sverige. Stol. Signerad. B..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47
-
4095 Fåtölj
+ fotpall, Penilla, Bruno Mathsson (1907-1988), Sv..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:14
-
4257 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige.
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:06
-
5199 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Farmor
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:50
-
5090 Fåtölj
Howard modell
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:35
-
5028 Fåtölj
Yngve Ekström (1913-1988), Sverige, Lamino, Swedes..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:01
*
Stolar
nr 655 8603
Stolar
10 st, intarsia
Utrop: | 3.000 kr |
---|---|
Såld: | 6.300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 6 september 2010 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
4/9 17:26:54 | 1 | 6.200 kr |
4/9 23:06:52 | 2 | 3.100 kr |
4/9 23:07:45 | 2 | 3.300 kr |
4/9 23:08:31 | 2 | 3.600 kr |
4/9 23:11:09 | 2 | 3.900 kr |
4/9 23:12:39 | 2 | 4.100 kr |
4/9 23:14:17 | 2 | 4.600 kr |
4/9 23:15:32 | 2 | 5.000 kr |
4/9 23:16:40 | 2 | 5.500 kr |
4/9 23:17:48 | 2 | 6.000 kr |
4/9 23:19:26 | 2 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: intarsia karmstol karmstolar stol stolar träinläggningar
-
2041 Akvarell
Aina Larsson (f. 1935), Sverige. Stol. Signerad. B..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47 -
4095 Fåtölj
+ fotpall, Penilla, Bruno Mathsson (1907-1988), Sv..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:14 -
4257 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige.
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:06
-
5199 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Farmor
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:50 -
5090 Fåtölj
Howard modell
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:35 -
5028 Fåtölj
Yngve Ekström (1913-1988), Sverige, Lamino, Swedes..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:01